Vitberg Mini Shield Kids

Oddychająca maseczka dla dzieci

54,90  / 2 szt. w zestawie

Cena jednej sztuki: 27,45 zł

Vitberg Mini Shield to najlepszy sposób na oddychanie w czasach pandemii. Chroni Twoje dziecko podobnie jak maska chirurgiczna, nie ograniczając w żaden sposób oddychania, komunikacji i zabawy. Jest mały, ultra lekki i bardzo wygodny. Już po 5 minutach zapomnisz, że z niego korzystasz. Przy tym trwały i będzie służyć długie tygodnie. Możesz kupić opakowanie z wersją przezroczystą lub z nadrukiem pieska (1x) i kotka (1x) (wybierz w koszyku).

Spełnia wymagania rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie zakrywania nosa i ust. Zapewnia podstawową ochronę przed zanieczyszczeniami, odpryskami oraz zapobiega przenoszeniu czynników infekcyjnych.

Wyczyść
Kategoria:

Opis

Najważniejsze cechy Vitberg Mini Shield Kids

  • Zapewnia ochronę przed zanieczyszczeniami, odpryskami, ogranicza przenoszeniu czynników infekcyjnych 
  • Szybka przeźroczysta jak tafla szkła – ułatwia komunikację werbalną
  • Wygodna regulacja docisku do nosa – zapobiega parowaniu okularów
  • Do wielokrotnego użytku – można dezynfekować oraz prać ręcznie nawet do 30 razy. Wykonana z materiału o specjalnych właściwościach ułatwiających czyszczenie. Wystarczy gąbka, mydło oraz woda o temp do 40*C)
  • Komfortowa w noszeniu ze względu na lekkość, waga >10 gram. Przylega idealnie – wręcz integruje się z użytkownikiem
  • Twoje maski nie ulegną zniszczeniu podczas transportu – wyślemy Ci je w kartonie, dołączymy łatwą instrukcję oraz dodatkowo przydatne etui do jej przechowywania i transportu.
  • Produkt Polski z Nowego Sącza

mini shield vitberg maska ochronna przylbica kawiarnia

Zaprojektowana dla dzieci oddychająca maska

Vitberg Mini Shield ma unikalny system przepływu powietrza (Patent Pending), dzięki któremu można w nim swobodnie oddychać. W odróżnieniu od dorosłej wersji Mini Shield ma dodatkowo miękkie obszycie części ochronnej, dla podniesionego komfortu i bezpieczeństwa.

mini shield vitberg maska ochronna przylbica produkcja użycie

Dziecko ma astmę lub problemy z oddychaniem? Wybierz Mini Shield

Ze względu na to, że Vitberg Mini Shield nie ogranicza oddychania jak tradycyjne maseczki, rekomendujemy ją w szczególności  astmatykom, osobom mającym trudności w oddychaniu i wszystkim tym, które nie są przyzwyczajone do długiego noszenia maski.

mini shield vitberg maska ochronna przylbica użycie sekretariat

Autorski projekt – chroniony prawem patentowym

Wzór użytkowy Vitberg Mini Shield został zgłoszony w Urzędzie Patentowym Rzeczpospolitej Polskiej pod numerem: W.129178 oraz w Urzędzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej pod numerem 007875927.

Wygodne noszenie okularów

Vitberg Mini Shield został zaprojektowany z założeniem, że osoby noszące okulary mają się w nim czuć komfortowo. To co szczególnie denerwuje użytkowników maseczek ochronnych czyli parujące okulary w Mini Shieldzie jest praktycznie nieobecne.

Atesty Vitberg Mini Shield

Vitberg Mini Shield został wykonany z materiałów certyfikowanych, hipoalergicznych  i bardzo trwałych. Wysokiej jakości włóknina oraz folia PET posiadają atesty  ISO 9001 oraz ISO 14001.

Lekkie i komfortowe materiały

Mini Shield jest wykonany z niezwykle lekkich materiałów, co sprawia, że bez problemu można go nosić całymi dniami. Wygodny, nie uwiera, bez problemu założysz okulary.

vitberg mini shield ultra lekka wygodna

Jak dobrać odpowiedni rozmiar?

Aby dobrać odpowiedni rozmiar, należy zmierzyć odległość pomiędzy środkiem nosa a początkiem ucha (odległość C na grafice) i dodać 0,5 cm. Jeżeli nie posiadasz centymetra krawieckiego/miarki, wykorzystaj nitkę lub sznurek i przyłóż go do linijki. Jeżeli odległość C jest za mała dla Twojego dziecka, sprawdź rozmiar S

Jak czyścić Mini Shield?

Czyszczenie Mini Shield jest bardzo proste. Wystarczy umyć ją w wodzie z mydłem, a następnie wysuszyć. Mini Shield będzie Ci służyć przez wiele cykli czyszczenia.

Czy Vitberg Mini Shield można nosić zamiast maski?

Vitberg Mini Shield spełnia wymagania rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie zakrywania nosa i ust – można nosić go w przestrzeni publicznej zamiast tradycyjnej maski lub przyłbicy.

Dodatkowe informacje

Dla kogo

Wersja Mini Shield Kids zostałą stworzona specjalnie dla dzieci – po to aby ograniczyć ryzyko zakażenia, nie ograniczając przy tym dobrej zabawy.

Ze względu na to, że Vitberg Mini Shield nie ogranicza oddychania jak tradycyjne maseczki, rekomendujemy ją astmatykom, osobom mającym trudności w oddychaniu lub osobom, starszym i wszystkim tym, które nie są przyzwyczajone do długiego noszenia maski. Chroń swoje dzieci … a przed wszystkim oddychaj swobodnie.

Specyfikacja

Materiał:
Materiał: Wysokiej jakości włóknina oraz Folia PET. Folia PET: parametr przejrzystości LT 91%, parametr zamglenia 0,4%, posiada certyfikat ISO 9001 oraz ISO 14001.
Rozmiar Vitberg Mini Shield Kids:
SZER. PET / WYS. PET / DŁUGOŚĆ OD NOSA DO UCHA:
16 cm / 10 cm / 10-12 cm
Użytkowanie:
Można używać bezpośrednio po wyjęciu z opakowania.

Producent

Vitberg

Cena

44,90 zł brutto/opakowanie
(cena jednostkowa za szt: 22,45 zł)

Klasyfikacja

Środek ochrony indywidualnej kategorii I