Maseczka ochronna jednorazowa, 5-warstwowa

Profesjonalna

85,00  / 10 szt. w zestawie

Cena jednej sztuki: 8,50 zł

Najskuteczniejsza maseczka ochronna produkcji firmy Vitberg. Do jednorazowego użytku. Posiada wygodną regulację docisku na nosie. Ozonowana – wstępnie wyjałowiona, do użytku bezpośrednio po wyjęciu z opakowania. Wykonana z pięciu warstw materiałów filtrujących, o bardzo wysokim współczynniku filtracji. Występuje w wersji z troczkami. Najczęściej wykorzystywana maseczka ochronna przez służby medyczne oraz mundurowe.

Wysyłamy w 24h!

Kategoria:

Opis

5-warstwowa maseczka jednorazowego użytku – Profesjonalna

5-warstwowa maseczka ochronna do jednorazowego użytku, Model WMO5A jest przeznaczona przede wszystkim do do zastosowań profesjonalnych. Zadbaliśmy o to, aby była hipoalergiczna. Materiały, z których ją wyprodukowaliśmy,  posiadają atest OEKO-TEX- standard 100. Maseczka została ozonowana-wstępnie wyjałowiona.

Jak prać maskę?

Rekomendujemy dezynfekcję maski w alkoholu o stężeniu 70%, poprzez zanurzenie jej w całości – nie mocząc gumek – na około 6 sekund. Alternatywnie, maskę można wyprać w temp. 60 stopni C. Trzeba jednak pamiętać, że każde pranie osłabia tkaninę i jej parametry filtracji.

Dodatkowe informacje

Specyfikacja

Materiał: 5 warstw materiałów filtracyjnych, o łącznej grubości filtracyjnej 222 g/m2. Pierwszą warstwę stanowi certyfikowana włóknina, trzy kolejne wydajne filtry celulozowe. Od strony twarzy znajduje się tkanina w 100% bawełniana, niepowodująca podrażnień i uczuleń skóry- hipoalergiczna.
Rozmiar:
Złożona: wysokość 10cm, szerokość 20cm
Po rozłożeniu: wysokość 18cm, szerokość 20cm
Użytkowanie:
Można używać bezpośrednio po wyjęciu z opakowania.

Producent

Vitberg

Cena

75 zł brutto/opakowanie 10 szt
(cena jednostkowa za szt: 7,50 zł)

Klasyfikacja

Środek ochrony indywidualnej kategorii I