Maseczka ochronna wielorazowa, 5-warstwowa

Extra Ochrona

72,50  / 5 szt. w zestawie

Cena jednej sztuki: 14,50 zł

Mocna, wytrzymała maseczka, chroniąca nos i usta, do wielokrotnego użytku przez każdego. Posiada wygodną regulację docisku na nosie, która zapobiega parowaniu okularów i zwiększa komfort. Ozonowana – wstępnie wyjałowiona, dzięki czemu nadaje się do użytku bezpośrednio po wyjęciu z opakowania. Wykonana z pięciu warstw materiałów filtrujących. Występuje w wersji z wygodnymi gumkami. Zapewnia podstawową ochronę użytkownika w miejscach, takich jak: przychodnie, sklepy, dworce, transport masowy, zakłady pracy itp.

Wysyłamy w 24h!

Kategoria:

Opis

5-warstwowa maseczka wielokrotnego użytku – Extra Ochrona

5-warstwowa maseczka wielokrotnego użytku z gumką. Jest wygodna, bardzo skuteczna i wytrzymała. Zadbaliśmy, aby była hipoalergiczna. Materiały, z których ją wyprodukowaliśmy, posiadają atest OEKO-TEX- standard 100. Maseczka została ozonowana-wstępnie wyjałowiona. Model WMOW3B z mocowaniem na gumki.

Jak prać maskę?

Rekomendujemy dezynfekcję maski w alkoholu o stężeniu 70%, poprzez zanurzenie jej w całości – nie mocząc gumek – na około 6 sekund. Alternatywnie, maskę można wyprać w temp. 60 stopni C. Trzeba jednak pamiętać, że każde pranie osłabia tkaninę i jej parametry filtracji.

Dodatkowe informacje

Specyfikacja

Materiał:
5 warstw materiałów filtracyjnych, o łącznej grubości filtracyjnej 260g/m2. Cztery pierwsze warstwy tworzą certyfikowane włókniny. Od strony twarzy znajduje się tkanina w 100% bawełniana, niepowodująca podrażnień i uczuleń skóry – hipoalergiczna.
Rozmiar:
Złożona: wysokość 10cm, szerokość 20cm
Po rozłożeniu: wysokość 18cm, szerokość 20cm
Użytkowanie:
Można używać bezpośrednio po wyjęciu z opakowania.

Producent

Vitberg

Cena

44,5 zł brutto/opakowanie 5 szt
(cena jednostkowa za szt: 8,90 zł)

Klasyfikacja

Środek ochrony indywidualnej kategorii I